Parafia

katedra-bialystok ZAPRASZAMY na spotkania w Parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Białymstoku, ul Kościelna 2. W pierwszą i trzecią niedzielę miesiąca: o godz. 18:00. Msza Św. w Katedrze, a o godz. 19:00 spotkanie w sali nr 12 pod arkadami - naprzeciwko wejścia do zakrystii Katedry.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Józef Kozłowski.
Parafia Wniebowzięcia NMP (Katedralna) >>>
Archidiecezja białostocka >>>

Najbliższe spotkanie (I niedziela miesiąca) Ogniska Wspólnoty Trudnych Małżeństw SYCHAR w Białymstoku odbędzie się w niedzielę 2 lipca 2017 r.

Msza Św. o 18:00 w Katedrze. Może zgłosisz się do czytania, psalmu lub modlitwy wiernych? Przyjdź do zakrystii 10 min. przede Mszą Św. – zgłoś się do Mariusza lub do ks. Józefa. ?

O godz. 19:00 odbędzie się (ok. 2 godz.) spotkanie w sali nr 12 pod arkadami – naprzeciw wejścia do zakrystii Katedry (ul.Kościelna 2, Białystok).

Spotkanie ma charakter otwarty, zapraszamy.

Przyjdziesz, prawda? :-)

 

Będziemy gościć na spotkaniu Panią Grażynę Łaniewską – specjalistę psychologa, pedagoga, konsultanta ds. wychowania i profilaktyki ze specjalnością psychologia rodziny w Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku, edukatora, autorkę i prowadzącą szkolenia z zakresu wychowania i profilaktyki ze szczególnym uwzględnieniem zachowań agresywnych i przemocowych, prezentującą program porozumienia bez przemocy, wieloletnią trener „Szkoły dla Rodziców i Wychowawców”, programu „Słowa są oknami lub ścianami”.

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.