Ognisko Sycharowskie w Białymstoku – ul. Kościelna 2

Parafia
katedra-bialystok ZAPRASZAMY na spotkania w Parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Białymstoku, ul Kościelna 2. W pierwszą i trzecią niedzielę miesiąca: o godz. 15:30 spotkanie w sali Duszpasterstwa Rodzin (II plebania), a o godz. 18:00 Msza Św. w Katedrze.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Łukasz Kisielewski.
Parafia Wniebowzięcia NMP (Katedralna) >>>
Archidiecezja białostocka >>>

W spotkaniu wzięło udział 13 osób: Helena, Marysia, Ania, Aneta, Justyna, Agata, Ewa, Henryka, Gosia, Gosia, Elżbieta, Małgosia, Robert.

Tematem spotkania było opowiadanie pt.”Dziki Ptak i Pułapka” z książki Agnieszki Kozak i Agaty Pietrzak „W poszukiwaniu siebie” Edycja Św.Pawła, Częstochowa 2009.

Jak często sami wpadamy w pułapkę uzależnienia od innych? Co nas powstrzymuje przed życiem w wolności i właściwym poczuciu własnej wartości? Dlaczego czasem uzależniamy się od tego, co sądzą, powiedzą o nas inni, a potem sami zaczynamy w to wierzyć?

 

Z cyklu WARTO: 🙂

1) 24.09.2014r. godz. 17:00 – Spotkanie z Rafałem Porzezińskim pt. „Zgoda na bezsilność, czyli jak poprawić swoje relacje w małżeństwie”. Bezpłatne. Rejestracja: http://rodzina.bialystok.pl/wydarzenia-zgoda-na-bezsilnosc-czyli-jak-poprawic-swoje-relacje-w-malzenstwie.php#rezerwacja

2) Warto zarezerwować sobie czas: 7-8.11.2014r. na warsztaty Mirosławy i Jarosława Pakur z Gdańska pt. „Małżeństwo na krawędzi – droga do rozwodu, czy rozwoju”. Szczegóły wkrótce.

3) 8-11.11.2014r. – Rekolekcje z o. Jamesem Manjackalem MSFS w Warszawie pt. „Wypłyń na głębię” Łk 5,4. Rejestracja: http://www.parafiamiedzeszyn.pl/

4) Egzorcysta do małżonków – mocne! Ks. Piotr Glas http://www.fronda.pl/a/jestesmy-w-stanie-iii-wojny-swiatowej-to-jest-wojnabogiem,41467.html

5) Jesteśmy nowym małżeństwem http://www.youtube.com/watch?v=QroX_91YTbc

 

Najbliższe spotkanie (każda pierwsza niedziela miesiąca) Ogniska Wspólnoty Trudnych Małżeństw SYCHAR w Białymstoku odbędzie się w niedzielę 5 października br., a kolejne 2 listopada br. Spotkanie poprzedzi Msza Św. o godz. 17.00 w Starym Kościele Farnym w Białymstoku ul.Kościelna 2. Po Mszy św. odbędzie się (ok. 2 godz.) spotkanie w sali nr 12 pod arkadami – naprzeciw wejścia do zakrystii Katedry.  Spotkanie i Msza Św. mają charakter otwarty, zapraszamy. Przyjdziesz? :-)