Ognisko Sycharowskie w Białymstoku – ul. Kościelna 2

Parafia
katedra-bialystok ZAPRASZAMY na spotkania w Parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Białymstoku, ul Kościelna 2. W pierwszą i trzecią niedzielę miesiąca: o godz. 15:30 spotkanie w sali Duszpasterstwa Rodzin (II plebania), a o godz. 18:00 Msza Św. w Katedrze.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Łukasz Kisielewski.
Parafia Wniebowzięcia NMP (Katedralna) >>>
Archidiecezja białostocka >>>

W spotkaniu uczestniczyło 10 osób: Ania, Agata, Ela, Adam, Piotr, Dominik, Henryka+Czesław, Magda, Robert.

 

Agata podzieliła się wspomnieniami z XVII Ogólnopolskiego Rekolekcyjnego Spotkania WTM SYCHAR 24-26.10.2014 na Górze Św. Anny. Poprowadził je ks. Krzysztof Grzywocz pt. „NAZWAŁEM WAS PRZYJACIÓŁMI (J 15,15). Dostępne jest już nagranie – tu:

Zapoznaliśmy się ze świadectwem odrodzenia małżeństwa Ewy, liderki Ogniska Sychar w Wałbrzychu:

http://sychar.org/2014/09/09/wreszcie-wyszlismy-z-kryzysu-jestesmy-szczesliwym-malzenstwem-swiadectwo-ewy/

 

W dniu 8-9.11.2014r. w Białymstoku prowadzili warsztaty Mirosława i Jarosław Pakurowie z Ogniska Sychar z Trójmiasta.

http://rodzina.bialystok.pl//aktualnosci-warsztaty-malzenstwo-na-krawedzi-droga-do-rozwodu-czy-rozwoju-.php

W niedzielę 09.11.2014r. M.i J.Pakurowie poprowadzili warsztaty specjalnie dla chętnych z Ogniska Sychar w Białymstoku. Kiedy powtórzymy? 🙂

Podczas Mszy Św. w kościele p.w. Św. Rocha dali świadectwo o nierozerwalności sakramentalnego małżeństwa (wrócili do siebie po rozwodzie).

 

Jedna z Sycharowiczek, Justyna, proponuje chętnym uczestnictwo w Różańcu Rodziców www.rozaniecrodzicow.pl. Justyna tworzy Różę składającą się z 20 os. Osoby chętne mogą zgłaszać się pod adres: justyna.jankowska@o2.pl.

 

Najbliższe spotkanie (każda pierwsza niedziela miesiąca) Ogniska Wspólnoty Trudnych Małżeństw SYCHAR w Białymstoku odbędzie się w niedzielę  7 grudnia br. Spotkanie poprzedzi Msza Św. o godz. 17.00 w Starym Kościele Farnym w Białymstoku ul.Kościelna 2. Po Mszy św. odbędzie się (ok. 2 godz.) spotkanie w sali nr 12 pod arkadami – naprzeciw wejścia do zakrystii Katedry.  Spotkanie i Msza Św. mają charakter otwarty, zapraszamy. Przyjdziesz? :-)