Ognisko Sycharowskie w Białymstoku – ul. Kościelna 2

Parafia
katedra-bialystok ZAPRASZAMY na spotkania w Parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Białymstoku, ul Kościelna 2. W pierwszą i trzecią niedzielę miesiąca: o godz. 15:30 spotkanie w sali Duszpasterstwa Rodzin (II plebania), a o godz. 18:00 Msza Św. w Katedrze.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Łukasz Kisielewski.
Parafia Wniebowzięcia NMP (Katedralna) >>>
Archidiecezja białostocka >>>

W spotkaniu uczestniczyło 17 osób: Ks. Józef, Krystyna, Henryka+Czesław, Darek+Ania, Justyna, Justyna+Mariusz, Helena, Ewa, Adam, Dominik, Irek, Agata, Piotr, Robert.

Helena przygotowała temat w oparciu o artykuł z dwumiesięcznika „Miłujcie się” nr 1/2012 pt.”Wytrwajcie w miłości mojej”.

http://www.milujciesie.org.pl/nr/ruch_wiernych_serc/
wytrwajcie_w_milosci_mojej.html

 

Sięgnęliśmy też po książkę „Moc uwielbienia” Merlin R. Carothers, wyd. POMOC Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa, Częstochowa 2014r.

 

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, chciałbym Wam życzyć przede wszystkim nadziei!

Prawdziwa Miłość, mimo odtrącenia, rodzi się w najbardziej niesprzyjających warunkach.

Nigdy nie ustaje.

Najbliższe spotkanie (każda pierwsza niedziela miesiąca) Ogniska Wspólnoty Trudnych Małżeństw SYCHAR w Białymstoku odbędzie się w niedzielę  4 stycznia 2015 r. Spotkanie poprzedzi Msza Św. o godz. 17.00 w Starym Kościele Farnym w Białymstoku ul.Kościelna 2. Po Mszy św. odbędzie się (ok. 2 godz.) spotkanie w sali nr 12 pod arkadami – naprzeciw wejścia do zakrystii Katedry.  Spotkanie i Msza Św. mają charakter otwarty, zapraszamy. Przyjdziesz? :-)