Ognisko Sycharowskie w Białymstoku – ul. Kościelna 2

Parafia
katedra-bialystok ZAPRASZAMY na spotkania w Parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Białymstoku, ul Kościelna 2. W pierwszą i trzecią niedzielę miesiąca: o godz. 15:30 spotkanie w sali Duszpasterstwa Rodzin (II plebania), a o godz. 18:00 Msza Św. w Katedrze.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Łukasz Kisielewski.
Parafia Wniebowzięcia NMP (Katedralna) >>>
Archidiecezja białostocka >>>

W spotkaniu uczestniczyło 16 osób: Ania+Darek, Agata, Aneta, Adam, Krystyna, Henryka+Czesław, Barbara, Elżbieta, Justyna+Mariusz, Irena+Andrzej, ks. Józef, Robert.

Zapoznaliśmy się z artykułem o. prof. Jacka Salija OP, pt.”Łaska sakramentu małżeństwa nawet po rozwodzie” zamieszczonym w miesięczniku „W drodze”, nr 9/2011. Tekst ten jest także w naszej broszurze Sycharowskiej: http://www.miesiecznik.wdrodze.pl/?mod=archiwumtekst&id=13893

 

W Białymstoku w dn. 30.01-01.02.2015r. odbyły się rekolekcje pt.”Błogosławieństwo. Przekleństwo.” prowadzone o.Józefa Witko OFM oraz Grzegorza Bacika. Gorąco polecam odsłuchanie! Są do odtworzenia tu: http://izydor.tv/bp-2-2015

 

Najbliższe spotkanie (każda pierwsza niedziela miesiąca) Ogniska Wspólnoty Trudnych Małżeństw SYCHAR w Białymstoku odbędzie się w niedzielę  1 marca  2015 r. Spotkanie poprzedzi Msza Św. o godz. 17.00 w Starym Kościele Farnym w Białymstoku ul.Kościelna 2. Po Mszy św. odbędzie się (ok. 2 godz.) spotkanie w sali nr 12 pod arkadami – naprzeciw wejścia do zakrystii Katedry.  Spotkanie i Msza Św. mają charakter otwarty, zapraszamy. Przyjdziesz? :-)