Ognisko Sycharowskie w Białymstoku – ul. Kościelna 2

Parafia
katedra-bialystok ZAPRASZAMY na spotkania w Parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Białymstoku, ul Kościelna 2. W pierwszą i trzecią niedzielę miesiąca: o godz. 15:30 spotkanie w sali Duszpasterstwa Rodzin (II plebania), a o godz. 18:00 Msza Św. w Katedrze.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Łukasz Kisielewski.
Parafia Wniebowzięcia NMP (Katedralna) >>>
Archidiecezja białostocka >>>

W spotkaniu 03.05.2015r. uczestniczyli: Dominik, Justyna+Mariusz, Agata, Beata, Ewa, Helena, Basia+Marek, Ania+Darek, Basia, ks.Józef i Robert.

 

Sięgnęliśmy do tekstu „Przebaczenie – jedyna droga” z broszury Sycharowskiej, gdzie znajdują się modlitwy o przebaczenie, zwłaszcza za kochankę/kochanka współmałżonka/współmałżonki.

Z książki „Uzdrawiająca siła przebaczenia” Avis Clendenen, Troy Martin zapoznaliśmy się ze schematem wzajemnego przebaczenia.

Uzdrawiająca siła przebaczenia

Wkrótce:

14.06.2015 r. niedziela – Marsz dla życia i rodziny w Białymstoku – godz. 14:00 spod kościoła Św. Rocha do Katedry

http://archibial.pl/ogloszenia.php?ogl=1458

02.08.2015 r. na spotkaniu WTM Sychar będziemy gościć Anię i Pawła Radwańskich z Warszawy, którzy podzielą się swoim świadectwem powrotu do siebie, pojednania i przebaczenia.

3-4.10.2015r. – Mirka i Jarek Pakurowie z Gdańska ponownie w Białymstoku (szczegóły wkrótce) poprowadzą warsztat dla małżonków w kryzysie, po i… przed 🙂

 

Najbliższe spotkanie (każda pierwsza niedziela miesiąca) Ogniska Wspólnoty Trudnych Małżeństw SYCHAR w Białymstoku odbędzie się w niedzielę  7 czerwca  2015 r. Spotkanie poprzedzi Msza Św. o godz. 17.00 w Starym Kościele Farnym w Białymstoku ul.Kościelna 2. Po Mszy św. odbędzie się (ok. 2 godz.) spotkanie w sali nr 12 pod arkadami – naprzeciw wejścia do zakrystii Katedry lub w Duszpasterstwie Rodzin (II plebania).  Spotkanie i Msza Św. mają charakter otwarty, zapraszamy. Przyjdziesz? :-)