Ognisko Sycharowskie w Białymstoku – ul. Kościelna 2

Parafia
katedra-bialystok ZAPRASZAMY na spotkania w Parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Białymstoku, ul Kościelna 2. W pierwszą i trzecią niedzielę miesiąca: o godz. 15:30 spotkanie w sali Duszpasterstwa Rodzin (II plebania), a o godz. 18:00 Msza Św. w Katedrze.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Łukasz Kisielewski.
Parafia Wniebowzięcia NMP (Katedralna) >>>
Archidiecezja białostocka >>>

W spotkaniu 05.07.2015r. uczestniczyli: Ania+Darek, Janusz, Aneta (z synkiem Kacperkiem), Helena, Basia, Henryka+Czesław, Ewa, Magda, Janina, Basia, Robert.

 

Zapoznaliśmy się z tekstem listu otwartego do Sycharków autorstwa O. Macieja Konenca SJ, opiekuna duchowego WTM Sychar z Wrocławia:

http://sychar.org/2015/06/02/o-maciej-konenc-sj-list-otwarty-do-sycharkow-cz-1-2/

 

Najbliższe spotkanie (każda pierwsza niedziela miesiąca) Ogniska Wspólnoty Trudnych Małżeństw SYCHAR w Białymstoku odbędzie się w niedzielę  2 sierpnia 2015 r. Spotkanie poprzedzi Msza Św. o godz. 17.00 w Starym Kościele Farnym w Białymstoku ul.Kościelna 2. Po Mszy św. odbędzie się (ok. 2 godz.) spotkanie w sali nr 12 pod arkadami – naprzeciw wejścia do zakrystii Katedry lub sali Duszpasterstwa Rodzin w tzw. II plebanii. Będziemy gościć Anię i Pawła z Warszawy, którzy poprowadzą warsztat budujący umiejętności tworzenia relacji. Ania i Paweł (za)wrócili z drogi sądowej batalii rozwodowej, aby na nowo tworzyć relację małżeńską.

Spotkanie i Msza Św. mają charakter otwarty, zapraszamy. Przyjdziesz? :-)