Ognisko Sycharowskie w Białymstoku – ul. Kościelna 2

Parafia
katedra-bialystok ZAPRASZAMY na spotkania w Parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Białymstoku, ul Kościelna 2. W pierwszą i trzecią niedzielę miesiąca: o godz. 15:30 spotkanie w sali Duszpasterstwa Rodzin (II plebania), a o godz. 18:00 Msza Św. w Katedrze.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Łukasz Kisielewski.
Parafia Wniebowzięcia NMP (Katedralna) >>>
Archidiecezja białostocka >>>

Drodzy Przyjaciele,

Serdecznie zapraszam Was wszystkich z Rodzinami, Znajomymi, Przyjaciółmi na Drogę Krzyżową do Sanktuarium w Świętej Wodzie k/Wasilkowa w sobotę 6 marca 2016 r.

O godz. 14:45 – Koronka do Bożego Miłosierdzia (zapraszam do zgłoszenia się do poprowadzenia koronki).

O godz. 15:00 – Msza Św. z liturgią prowadzoną przez Wspólnotę Trudnych Małżeństw SYCHAR (zapraszam do zgłoszenia się do czytania, psalmu i modlitwy wiernych). Po Mszy Św. odbędzie się poświęcenie naszego krzyża, z którym udamy się na trasę Drogi Krzyżowej rozpoczynając od krzyża Św. Jana Pawła II (na lewo po wyjściu z kościoła).

Proszę o zgłaszanie się do mnie (niezwłocznie): robert.lajewski@op.pl lub tel. 501081530, rozważanie której stacji poprowadzisz. Serio 🙂

 

Najbliższe spotkanie (każda pierwsza niedziela miesiąca) Ogniska Wspólnoty Trudnych Małżeństw SYCHAR w Białymstoku odbędzie się w niedzielę  6 marca 2016 r. Spotkanie poprzedzi Msza Św. o godz. 17.00 w Starym Kościele Farnym w Białymstoku ul.Kościelna 2. Po Mszy św. odbędzie się (ok. 2 godz.) spotkanie w sali nr 12 pod arkadami – naprzeciw wejścia do zakrystii Katedry lub sali Duszpasterstwa Rodzin w tzw. II plebanii.

Spotkanie i Msza Św. mają charakter otwarty, zapraszamy.

Przyjdziesz, prawda? 🙂