Ognisko Sycharowskie w Białymstoku – ul. Kościelna 2

Parafia
katedra-bialystok ZAPRASZAMY na spotkania w Parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Białymstoku, ul Kościelna 2. W pierwszą i trzecią niedzielę miesiąca: o godz. 15:30 spotkanie w sali Duszpasterstwa Rodzin (II plebania), a o godz. 18:00 Msza Św. w Katedrze.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Łukasz Kisielewski.
Parafia Wniebowzięcia NMP (Katedralna) >>>
Archidiecezja białostocka >>>

Najbliższe spotkanie (każda pierwsza niedziela miesiąca) Ogniska Wspólnoty Trudnych Małżeństw SYCHAR w Białymstoku odbędzie się w niedzielę 6 listopada 2016 r.

Msza Św. o 17:00 w Starym Kościele Farnym.

O godz. 18:00 odbędzie się (ok. 2 godz.) spotkanie w sali nr 12 pod arkadami – naprzeciw wejścia do zakrystii Katedry (ul.Kościelna 2, Białystok).

Spotkanie i Msza Św. mają charakter otwarty, zapraszamy.

Przyjdziesz, prawda? :-)

 

 

Poprzednie spotkanie Ogniska Wspólnoty Trudnych Małżeństw SYCHAR w Białymstoku odbyło się w
niedzielę 2 października 2016 r. Poprzedzone było  Mszą Św. o 17:00 w Starym Kościele Farnym.
O godz. 18:00 odbyło się spotkanie w sali nr 12 pod arkadami, w którym uczestniczyli: Ania i Darek, Basia, Jola, Dorota, Ewa i Mariusz, Mariusz, Henryka i Czesław, Basia, ks.Józef, Agata. Po modlitwie wysłuchaliśmy słów Św. Jana Pawła II ” Wypłyń na głębię”

https://www.youtube.com/watch?v=uwNQ2T-11Nw
Następnie dzieliliśmy się naszymi spostrzeżeniami dotyczącymi papieskiego rozważania z Lednicy.

Na zakończenie podano kilka ogłoszeń na temat jesiennych rekolekcji WTM „Sychar”, Dni Kultury  chrześcijańskiej w naszym mieście, oferty Białostockiej Akademii Rodziny, dnia skupienia w Hodyszewie w sobotę 12 listopada 2016 r. http://hodyszewo-sanktuarium.sychar.org/ i rozpoczynających się tam warsztatów rozwoju dla chrześcijan „12 kroków ku pełni życia”. Rozważyliśmy możliwość spotkań co 2 tygodnie i udziału w cotygodniowej parafialnej mszy św. w Białostockiej Katedrze. Na zakończenie modliliśmy się za naszych współmałżonków.

 

Warto posłuchać:

Rekolekcje WTM Sychar Ożarów Mazowiecki 21-23.10.2016r.  – Ks. Prof. Tadeusz Guz.

http://sychar.org/2016/11/01/rekolekcje-sycharowskie-ks-prof-tadeusz-guz-2016-10-21-kazanie-wezwanie-do-odnowy-ducha/