Ognisko Sycharowskie w Białymstoku – ul. Kościelna 2

Parafia
katedra-bialystok ZAPRASZAMY na spotkania w Parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Białymstoku, ul Kościelna 2. W pierwszą i trzecią niedzielę miesiąca: o godz. 15:30 spotkanie w sali Duszpasterstwa Rodzin (II plebania), a o godz. 18:00 Msza Św. w Katedrze.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Łukasz Kisielewski.
Parafia Wniebowzięcia NMP (Katedralna) >>>
Archidiecezja białostocka >>>

Najbliższe spotkanie (I niedziela miesiąca) Ogniska Wspólnoty Trudnych Małżeństw SYCHAR w Białymstoku odbędzie się w niedzielę 5 lutego 2017 r.

Msza Św. o 18:00 w Katedrze. Może zgłosisz się do czytania, psalmu lub modlitwy wiernych? Przyjdź do zakrystii 10 min. przede Mszą Św. – zgłoś się do Mariusza lub do ks. Józefa. ?

O godz. 19:00 odbędzie się (ok. 2 godz.) spotkanie w sali nr 12 pod arkadami – naprzeciw wejścia do zakrystii Katedry (ul.Kościelna 2, Białystok).

Spotkanie ma charakter otwarty, zapraszamy.

Przyjdziesz, prawda? :-)

 

Poprzednie spotkanie Ogniska WTM Sychar w Białymstoku odbyło się 15.01.2017 r.

Na spotkaniu byli Ania, Basia, Mariusz, Małgosia, Basia, Wojtek, Jarek, Paweł, Agata. Pochyliliśmy się nad tekstem, który przeczytała Małgosia z naszej broszury Sycharowskiej: „Dać Bogu szansę” http://www.broszura.sychar.org/ i rozmawialiśmy o naszych bieżących sprawach.

 

Kolejne spotkania: 19/02, 05/03, 19/03.

 

Z cyklu „Warto wiedzieć…”:

  1. 23.01.2017r. o godz. 18.00 była Msza Św. i spotkanie w centrum konferencyjno-wystawienniczym z doradcami życia rodzinnego z USA: Bill’em i Rose MOYER.
  2. http://www.ordoiuris.pl/rodzina-i-malzenstwo/europejska-konwencja-praw-czlowieka-nie-przyznaje-prawa-do-rozwodu
  3. Zachęcam do wyrażenia poparcia, termin do 3 kwietnia 2017 r. – link poniżej. Inicjatywa ma wprowadzić do prawa europejskiego definicję małżeństwa jako związku kobiety i mężczyzny oraz zagwarantować, że UE nie będzie w żaden sposób ingerować w treść krajowych regulacji dotyczących małżeństwa i rodziny. http://www.mumdadandkids.eu/pl
  4. https://dominikanie.pl/2017/01/pol-wieku-kaplanstwa-ojca-jacka-salija-op-wideo/
  5. Szturm Zamku w Tykocinie – rekonstrukcja. Sobota, 04.01.2017r.
    http://www.zamekwtykocinie.pl/news/show/131#ad-image-0